GĖLĖS SAU, NAMAMS, PARDUOTUVIŲ, SALONŲ, BIURŲ INTERJERŲ PUOŠYBAI

Vietinės, šviežios, sezoninės, kokybiškos gėlės visiems ir visomis progomis iš mūsų dirvų tiesiai į jūsų vazas. Gėlių ryšuliai ar palaidi žiedai, platus pasirinkimas Lietuvoje užaugintų gėrybių. Užsakymus priimame gėlių pristatymui nuo birželio iki spalio. 

Bijūnai - puokščių prenumeratoje.

PUOKŠČIŲ UŽSAKYMAI

Autentiškos, išskirtinės, Lietuvoje užaugintos gėlės, kurios yra pilnos gyvybingumo, natūralios, be jokių nereikalingų chemikalų ar purškalų. Natūraliai atrodantys gėlių ryšuliai, nenaudojant jokių aplinkai kenksmingų elementų, celofano ar plastiko.

GĖLIŲ PRENUMERATA

Periodinis šviežių gėlių papildymas pagal poreikius. Norintiems šviežiomis gėlėmis džiaugtis pastoviai, siūlome gėlių prenumeratą. Idealus variantas namų, parduotuvių, salonų, galerijų, ofisų, biurų interjerams puošti.

NORIU DAUGIAU INFORMACIJOS

Gaiveniai, Leukonijos, Bijūnai.

Vasarinė gėlių puokštė.

Jurginai, Žioveiniai, Burnočiai, Ratiliai, Raguoliai.

GĖLIŲ PRIEŽIŪRA

  • Vaza, į kurią ketinate merkti gėles, turi būti kruopščiai išplauta. Gėlės mėgsta žydėti švarioje aplinkoje, be joms kenksmingų bakterijų.
  • Vandenį papildykite dažnai, ir visiškai jį pakeiskite kas 2-3 dienas. Vaza turėtų būti gausiai pripildyta vandens, kad gėlės neturėtų galimybės išsausėti ar išdžiūti.
  • Pakirpkite gėlių kotelius kiekvieną kartą keičiant vandenį, taip leisite gėlėms geriau pasisavinti šviežio vandens.
  • Laikykite gėles atokiau nuo karščio ir tiesioginių saulės spindulių, kurie pagreitina šviežių gėlių brendimą bei vytimą.
  • Nedėkite gėlių šalia vaisių ir daržovių, ypač obuolių ir bananų. Nokstantys vaisiai ir daržovės išskiria etileną, žmogui nepavojingas dujas, tačiau etilenas sparčiai pagreitina kai kurių gėlių vytimą.

Gėlių prenumerata, tendencijos, naujienos iš gėlių ūkio.

Pavasario gėlės, vasaros gėlės, rudens gėlės.

Gėlių puokštės, gelių pristatymas Vilniuje.

Gėlių pristatymas Kaune.0
 .